Kuchenne ewolucje

Wpis

piątek, 15 czerwca 2012

Spotkanie białostockich blogerek kulinarnych

Wczoraj w białostockim Labalbalu, czyli najmodniejszym chyba miejscu w mieście obecnie, odbyło się kameralne spotkanie białostockich blogerek kulinarnych. Jeśli się nie mylę, było to pierwsze takie spotkanie, ale na pewno nie ostatnie!

W spotkaniu uczestniczyły Asia, Magda, Sylwia i Edyta (których blogi dodałam po prawej stronie w linkach), a także Magda (która poszła nieco wcześniej i nie udało mi się wyłapać jej adresu blogowego) oraz Basia (która nie lubi gotować, ale być może się do tego przekona ;) ). No i byłam też ja ;)

Lampy aparatów fotograficznych nie błyskały, nie ma więc fotorelacji. Skupiłyśmy się na rozmowie, która przebiegała bardzo sympatycznie i żwawo, wysnułyśmy zalążki planów okołokulinarnych, czyli przyszłych spotkań blogerskich. Zobaczymy, co z tego wyniknie. Jestem nastawiona optymistycznie, bo w sumie brakuje mi czegoś takiego - spotkań przy gotowaniu, plotek i wymiany poglądów na gotowanie.

A o tym, jak bardzo mi się spodobało i jak dobre wrażenie wywarło na mnie to spotkanie niech świadczy fakt, że dziś śniło mi się kolejne spotkanie z Dziewczynami ;)

Pozdrawiam Was serdecznie i do zobaczenia wkrótce :)

Ewa

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
odiprofanumvulgus
Czas publikacji:
piątek, 15 czerwca 2012 12:03

Polecane wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

  • sylwiam7 napisał(a) komentarz datowany na 2012/06/16 15:52:51:

    Dzięki za spotkanie, było bardzo fajnie :) Do zobaczenia :)

  • odiprofanumvulgus napisał(a) komentarz datowany na 2012/06/18 20:13:12:

    Do zobaczenia :-)

Dodaj komentarz

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny

Durszlak.pl